Podobny obraz

Dziecko – Tajemnica i Zadanie, dla tych, którzy mu towarzyszą w Jego wzrastaniu.
Móc uczyć się świata małego dziecka, to niezwykły dar łaski. Gdy stajemy przed możliwością towarzyszenia dziecku i ukazywania mu bogactwa życia danego mu przez Stwórcę, wtedy razem z nim musimy wejść w przestrzeń oddziaływania Boga i pozwolić Jemu działać, delikatnie otwierając serce i umysł dziecka na to, co jeszcze dla niego nieznane.
Przedszkole posiada bardzo bogate zaplecze do prowadzenia wszelkiego rodzaju zajęć z dziećmi, ciekawą ofertę edukacyjną wynikającą z Podstawy Programowej i opartą na wartościach Ewangelii oraz wykwalifikowaną kadrę pedagogiczną.
Przedszkole zgodnie z Podstawą Programową wychowania przedszkolnego i kształcenia ogólnego dba o wszechstronny rozwój powierzonych sobie dzieci, wierząc, że „kto przyjmuje jedno z tych małych” przyjmuje samego Jezusa. Pragniemy, aby czas spędzony w przedszkolu, był dla każdego dziecka okazją do odnalezienia własnej drogi rozwoju a dla rodziców zdobywaniem nowych doświadczeń w dziedzinie edukacji małego dziecka. Bogu niech będą dzięki za to, że Jego łaska, tak obficie działa w sercach naszych wychowanków jak i ich rodziców.

W przedszkolu oprócz zajęć wynikających z realizacji podstawy programowej dzieci uczestniczą w katechezie kształtując własne serca w „Szkole Ewangelii”.

Pracę przedszkola wspierają zajęcia dodatkowe:
taniec towarzyski,
język angielski,
rytmika. 

Adres:
ul. Ochronek 11
Tarnów
33-100

Telefon: 14 628 43 64
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
NASZE1
mbb2 Small