Matka Małgorzata Łucja Szewczyk

Aktualności

Zapraszamy

22 kwietnia 2014, Wtorek

Zapraszamy na nową stronę prowincji rzeszowskiej. Aktualnie jest jeszcze w budowie, dlatego prosimy o cierpliwość i dzielenie się sugestiami:)

ALLELUJA!!!

20 kwietnia 2014, Niedziela

Weselcie się już, zastępy Aniołów, w niebie: weselcie się, słudzy Boga. Niechaj zabrzmią dzwony głoszące zbawienie, gdy Król tak wielki odnosi zwycięstwo! Raduj się, ziemio, opromieniona tak niezmiernym blaskiem, a oświecona jasnością Króla wieków, poczuj, że wolna jesteś od mroku, co świat okrywa!

Spotkanie z młodzieżą

3 kwietnia 2014, Czwartek

,,Pytanie o wartość, pytanie o sens życia należy do szczególnego bogactwa młodości. Wyrywa się z samego serca poszukiwań i niepokojów związanych z projektem tego życia, jakie trzeba podjąć i urzeczywistnić.

Rocznica wyboru papieża Franciszka....13 marca

11 marca 2014, Wtorek

Bracia i siostry, dobry wieczór. Wiecie, że konklawe miało za zadanie dać Rzymowi biskupa. Zdaje się, że moi bracia kardynałowie znaleźli go prawie na końcu świata. Dziękuję wam za powitanie” – tymi słowami przemówił do nas i natychmiast podbił nasze serca 13 marca ubiegłego roku nowy Biskup Rzymu – Ojciec Święty Franciszek

Audio

RadioVia-Rzeszow-21122012.mp3

Radio VIA - Rzeszów - rozmowa z s. Ryszardą Olech

Filmy

Krzyż Święty

Krzyż Święty

Krzyż - powszechny znak zbawienia towarzyszy nam w każdym momencie życia. W duchowości franciszkańskiej zajmuje on bardzo ważne miejsce - pozwala uwielbiać, adorować i kontemplować oddanie Jezusa dla zbawienia człowieka