Matka Małgorzata Łucja Szewczyk

Aktualności

Śluby wieczyste

27 sierpnia 2015, Czwartek

11 sierpnia 2015 to dla s. Norberty, s. Julity, s. Rozalii, s. Antonii i s. Augustiany to dzień ślubów wieczystych, w którym podczas uroczystej Mszy św. powiedziały Panu Jezusowi - "Oto jestem" i ślubuję miłość i wierność na zawsze...

Uroczystości odpustowe w Poznaniu (zdjęcia)

20 sierpnia 2015, Czwartek

18 sierpnia 2015 r. spotkaliśmy się w sanktuarium bł. s. Sancji w Poznaniu. Czciciele naszej Błogosławionej w ten szczególny dzień jej wspomnienia stanęli przy niej w sposób fizyczny ale wiele osób łączyło się z nami duchowo. Bł. s. Sancja już za życia zapewniała nas, że po śmierci będzie nam pomagać swoim wstawiennictwem u Boga. I tak się dzieje... dowodem są liczne podziękowania, które przysyłają do nas ludzie otrzymujący łaski. Kościół pw. św. Rocha jest szczególny dla nas ze względu na obecność w nim naszej s. Sancji. Ta, która umiłowała Serce Jezusa za swojego życia, spoczywa przy Nim w ołtarzu bocznym. Jasny kościół, pełen światła, słońca przypomina o prostym, czystym i radosnym życiu bł. s. Sancji. Niech Błogosławiona będzie nam przykładem i patronką, aby oddawać się Bogu ,,na przepadłe" oddając Jemu wszystko.

Lato w serafickim obiektywie (ZDJĘCIA Z WYSOCKA I NIE TYLKO...)

16 sierpnia 2015, Niedziela

Zapraszamy do podzielenia się radością z przeżywania wakacji. Prosimy o wysyłanie ciekawych zdjęć na adres: cmbb@op.pl. Już są kolejne zdjęcia:)

Terminy rekolekcji dla dziewcząt

15 sierpnia 2015, Sobota

Zapraszamy na spotkania z Bogiem na modlitwie, wspólnym przebywaniu, rozeznawaniu swojej drogi życiowej. Podajemy terminy najbliższych spotkań.

Audio

RadioVia-Rzeszow-21122012.mp3

Radio VIA - Rzeszów - rozmowa z s. Ryszardą Olech

Filmy

Bł. S. Sancja Szymkowiak

Bł. S. Sancja Szymkowiak

Bł. S. Sancja Janina Szymkowiak