Matka Małgorzata Łucja Szewczyk

Aktualności

Nowa strona Prowincji Oświęcimskiej

1 sierpnia 2015, Sobota

Zapraszamy do odwiedzin nowej strony! Znajdziemy tu aktualności dotyczące życia Prowincji Oświęcimskiej Sióstr Serafitek www.serafitki-oswiecim.pl

Lato w serafickim obiektywie UWADGA:) (NOWE ZDJĘCIA)

13 lipca 2015, Poniedziek

Zapraszamy do podzielenia się radością z przeżywania wakacji. Prosimy o wysyłanie ciekawych zdjęć na adres: cmbb@op.pl. Już są kolejne zdjęcia:)

Misja w Santa Cruz de la Sierra, Boliwia - GORĄCA PROŚBA O WSPARCIE

12 lipca 2015, Niedziela

W kwietniu 2014 roku rozpoczęłyśmy pracę misyjną na kontynencie południowoamerykańskim. Hogar de la Esperanza, czyli Dom Nadziei to punkt docelowy naszej podróży przez Atlantyk. Czekała tu na nas spora grupa dzieci w różnym wieku. Hogar to na obecną chwilę ich dom. Takich miejsc, domów dziecka w Boliwii jest bardzo dużo, jednak nasz jest dość wyjątkowy. Mieszkają tu bowiem dzieci, których rodzice aktualnie przebywają w więzieniu.

Modlitwa o powołania

15 czerwca 2015, Poniedziek

W sanktuarium w Kalwarii Zebrzydowskiej, z soboty na niedzielę (13/14.06.2015 r.) odbyło się 12-ste już Ogólnopolskie Nocne Czuwanie modlitewne w intencji powołań i powołanych. W tym roku czuwaniu przewodniczył ks. bp Grzegorz Ryś, który o północy sprawował Eucharystię i wygłosił homilię. Uczestniczyły w nim osoby różnych stanów: przedstawiciele kilkudziesięciu zgromadzeń żeńskich i męskich, stowarzyszeń życia konsekrowanego, seminariów duchownych oraz osoby świeckie z całej Polski. Tradycyjnie intencją przewodnią modlitwy było: dziękczynienie za dar wszystkich powołanych w Kościele i modlitwa błagalna o nowe powołania do kapłaństwa, życia konsekrowanego.

Audio

RadioVia-Rzeszow-21122012.mp3

Radio VIA - Rzeszów - rozmowa z s. Ryszardą Olech

Filmy

Bolivia

Bolivia