266px StFrancis part

Niech cię Pan błogosławi i strzeże.

Niech Pan rozpromieni oblicze swe nad tobą,
niech cię obdarzy swą łaską.
Niech zwróci ku tobie swoje oblicze
i niech cię obdarzy pokojem.

Rozpoczął się nowy rok szkolny, a więc najwyższy czas, by rozpocząć także nowy cykl naszych poznańskich "weekendów serafickich" - czyli świetnej przestrzeni do spotkania z Bogiem i z drugim człowiekiem, który również tego Boga próbuje spotykać w swoim życiu.

W tym roku naszym duchowym przewodnikiem po ścieżkach wiary będzie św. Franciszek. Wraz ze wspólnotą Młodzież Franciszkańska Tau Poznań chcemy Was przekonać, że nie jest on kimś z odległej przeszłości, a wręcz przeciwnie - jest najlepszym Bratem, który może zaprowadzić nas do Chrystusa, bo zna Go jak mało kto!
Pierwszym "bosym śladem" jaki nam zostawia jest zrozumienie wartości wspólnoty, poczucie braterstwa z ludźmi, którzy żyją wokół nas, autentyczne doświadczenie tego, że Kościół jest dla nas prawdziwą rodziną, domem.
Bo czy nie tego dziś szuka każdy z nas? Czy nie tego dziś pragniesz? Mieć obok ludzi, którzy podadzą Ci pomocną dłoń, gdy upadniesz?

W planie: Eucharystia, adoracja, wspólne posiłki, świadectwa, praca w grupach, dyskusje i inne niespodzianki... :)

Więcej informacji na: https://www.facebook.com/events/322037138544411/

Zapraszamy! Bądź z nami w ten weekend! Jak zwykle jedyne czego potrzebujesz to: Pismo Święte, śpiwór i pozytywne nastawienie, a resztę na pewno da się jakoś zorganizować :)
DO ZOBACZENIA!

s. Łucja&s. Maksymiliana

plakat fsb2018
plakat fsb2018